Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Neotek’ten Modern Tasarımlı Mobilyalar

Dünyaca tanınmış birçok firmanın Türkiye’de tek temsilciliğini yapan Neotek, kaliteli hizmet ve sorunsuz servis garantisiyle müşterilerine hizmet veriyor. Neotek’in en renkli, modern, tasarım mobilya departmanı ise mekanlarda fark yaratıyor.
Neotek’ten Modern Tasarımlı Mobilyalar
Geçmişi 1950’lere dayanan, ithalat sektöründe kaliteli hizmet ve sorunsuz servis garantisi veren Neotek’in en renkli, modern, tasarım mobilya departmanı mekanlarda fark yaratıyor. Dünyaca tanınmış birçok firmanın Türkiye tek temsilciliğini yapan Neotek, donanımlı iç mimari ve tasarım kadrosuyla beraber projelerinize çözüm sunuyor.

İstanbul’un en merkezi semti Nişantaşı’nda Neotek Showroom ve kadrosu yer alıyor. İstanbul’da iki showroom, bir merkez ofis, İzmir, Ordu gibi Türkiye’nin farklı şehirlerinde temsilcilikleri ve satış noktaları da bulunuyor.

Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleştirdiği projeleriyle; fonksiyonel, uluslararası platformda ödüllü mobilya ve tasarımcıların ürünleriyle beraber, özellikle tercih edilen ürün malzemelerinin geri dönüşüm ve çevreye duyarlılığını, sertifikalarıyla belirginleştiriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017