Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Neredekal.com Dergi İlkbahar-Yaz 2009 sayısı yayında.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen turizm platformlarından Neredekal.com, dergisinin yeni sayısını yayınladı. Basılı hali ücretsiz olarak yüzlerce seyahat severe ulaştırılan dergi aynı zamanda Dijimecmua üzerinden binlerce insana ulaşıyor.
Neredekal.com Dergi İlkbahar-Yaz 2009 sayısı yayında.
Neredekal.com Dergi Hakkında

Neredekal.com bir turizm cenneti olan güzel Türkiye’mizin, en güzel yörelerinden en özel tesislere ulaşabilmeniz, tesisler hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz için kurulmuş bir rehber sitedir. Okuduğunuz bu dergi ise o sitenin bir yansıması.

Neredekal.com sitesi ve dergisi sayesinde nispeten daha pahalı olan paket tatil programları yerine, kendinizin keşfedeceği yeni yerlerde unutamayacağınız bir tatil programı hazırlayabileceksiniz. Neredekal.com özellikle butik otel ve küçük oteller içerisinden hizmetiyle farklılaşan ve öne çıkan tesislerin tanıtımını yapma amacındadır.

Bu arada hemen belirtelim: Site üzerinde ulaşabileceğiniz tesislerin iletişim bilgileri ile tüm tesislerle direkt olarak kendiniz kontak kurabilir, ya da site üzerinden dolduracağınız on-line rezervasyon formu ile tesis yetkililerinin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Üstelik Neredekal.com üyelerine özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Keyifli tatiller! http://www.neredekal.com

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Çok Okunanlar
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017