Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Neredekal Dergi’nin Yaz Sayısı Yayında!

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen tatil ve konaklama sitesi Neredekal.com, Neredekal Dergi’nin 9’uncu sayısını yayınladı!
Neredekal Dergi’nin Yaz Sayısı Yayında!
Türkiye’nin en çok ziyaret edilen tatil ve konaklama sitesi Neredekal.com, hayata geçtiği 2007 yılından bu yana, tatilinizi planlarken ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri farklı kanallar ile siz seyahat severlere sunuyor.

2013 yaz dönemi için 9. sayısı yayınlanan Neredekal Dergi; tatil hayallerinizi, planlarınıza dönüştürmeniz için bir tatil rehberi statüsünde hazırlanıyor. Neredekal Dergi’de yurt içinden ve dışından bölge tanıtımlarına, gezi yazılarına, röportajlara ve teknolojik gelişmelere yer veriliyor.

Neredekal Dergi’de, tatilden önce ya da tatil yollarında keyifle okuyacağınız konuların yanı sıra, ülkemizin farklı bölgelerinden seçilmiş tesislerden oluşan bir konaklama rehberi de bulunuyor. Bulundukları bölgenin en özel otellerine ait bilgilerin bulunduğu bu sayfalar tatil planınız için size sıra dışı seçenekler sunuyor.Dergi iPad ve iPhone’da

Neredekal Dergi, bulunduğunuz her ortamdan ulaşabilmeniz için Dijimecmua.com aracılığı ile bir “tık” uzağınızda yer alıyor. Basılı yayının yanı sıra derginizi iPhone ve iPad’den ücretsiz olarak okuyabilir, derginin eski sayılarına göz atabilirsiniz. iPad uygulaması için Dijimecmua HD, iPhone uygulaması için ise Dijimecmua SD aramalarından ilgili aplikasyona ulaşarak derginizi okumaya başlayabilirsiniz.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017