Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Neslihan Atagül Kimdir? Neslihan Atagül Röportajı

Oldukça genç bir yaşta başladığı oyunculuk kariyerine önemli başarıları sığdıran Neslihan Atagül, sempatikliği ve güzelliğiyle göz dolduruyor. Gelecek vadeden oyuncular arasında ilk sıralarda yer alan genç oyuncu Ray Gurme dergisinin sorularını yanıtladı.
Neslihan Atagül Kimdir? Neslihan Atagül Röportajı
Sizi Yaprak Dökümü’nde canlandırdığınız Deniz karakteriyle tanıdık. Oldukça küçük bir yaşta yer aldığınız dizi ve karakteriniz hakkında bilgi verir misiniz? Dizide yer alma süreci nasıl gelişti?

Neslihan Atagül: Oyunculuk kariyerim Yaprak Dökümü’nün yönetmeni Mesude Erarslan ile görüşmemle başladı. Her şey biranda oldu görüştük ve dizide yer almaya başladım… Dizide deniz karakterini canlandırdım. Deniz; annesini kaybetmiş, onun etkisini üzerinden atamamış ve babasına oldukça bağlı, üvey anneyle sorunları olan bir kız. Zaten üvey anne geldiğinde ona karşı büyük bir cephe almıştı. Ama üvey annesinin ona olan iyi niyetinin farkına varınca, Fikret’e karşı olan sert tutumu duruldu.

Usta oyuncuların yer aldığı bir dizide yer almak size ne kattı? Deneyimli oyunculardan yardım aldınız mı?

Neslihan Atagül: Onlarla çalışıyor olmak zaten başlı başına büyük bir olgunluk ve deneyimdi benim için. Elbette bana tavsiyelerde öğütlerde bulunuyorlardı. Bende o öğütleri, tavsiyeleri elimden geldiğince uygulamaya çalışıyordum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017