Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Neslihan Atagül Kimdir?

Hayatımıza 14 yaşında Yaprak Dökümü ile girdiğinde ufak tefek bir kızdı. Neslihan Atagül, yaşını çoktan aşmış olgunluğu ve büyüleyen oyunculuğu ile geleceğe damgasını vuracak. Başaracaklarına hazırlıklı olun.
Neslihan Atagül Kimdir?
Henüz 13 yaşında bir kız, bilinmeyen numaralar servisini arıyor ve Erberk Ajans’ın telefon numarasını istiyor. Ardından ajansı arayıp “Nasıl kaydolabilirim?” diye soruyor, onlar da anlatıyor. Anne babasına dönüp, “Beni bu adrese götürün” diyor. Neslihan Atagül’ün oyunculuk macerası böyle başlıyor. Dört yıl ‘Yaprak Dökümü’nde izlediğimiz o küçükkız, tıpkı bir yetişkin gibi, hayattaki en büyük hayalini neredeyse ‘tek başına’ gerçekleştiriyor.

Şu anda 20 yaşında. Değişen fazla bir şey yok, yine kendi ayakları üzerinde, hayallerinin peşinden koşuyor. Ailesinden ayrı, atv’de yayınlanan ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisinden kazandığı parayla yaşıyor. ‘Yaprak Dökümü’ ile ‘Araf’ arasında bir yerlerde farkına varmadan büyümüş gibi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017