Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

New York'ta Moda Haftası Rüzgarı

Moda dünyasının en önemli etkinliklerinden olan New York Moda Haftası'nda birbirinden ünlü tasarımcıların defileleri gerçekleştirildi.
New York'ta Moda Haftası Rüzgarı
Moda dünyasının her sene sabırsızlıkla beklediği ve dünyanın en büyük moda etkinliği olarak kabul edilen New York Moda Haftası geçtiğimiz günlerde birbirinden ünlü markalarla, mankenlerle ve after partilerle New Yorkluları büyüledi. Sonbahar-Kış koleksiyonlarının yanı sıra 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını da gördüğümüz bir haftaydı. Moda haftasında birbirinden güzel tasarımlar podyumda yer alırken, ünlüler de “front row”u kapmak için sıradaydı.

Beyazların hakim olduğu haftada her sene olduğu gibi yine bu sene de öne çıkan bazı tasarımcılar oldu. Bunlardan biri Marc Jacobs’tu. Şu ana kadar yaptığı bütün tasarımlar ile top lisetelerinde olan modanın göze çocuğu, bu sezonda da kimseyi hayal kırıklığına uğratmadı. Marc Jacobs, şık sokak serserileri, çiçek satıcılar, dadılar ve nineler yaratmaya çalıştığını söyleyerek adeta minik kız masallarını anımsatan defilesini görücüye çıkardı.

Testin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017