Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nikon D800 Özellikleri ve Ön İncelemesi

Yeni FX-format modeli Nikon D800, 36.3 milyon piksel özelliğinin yanı sıra kompakt ve hafif gövdesi ile ön plana çıkıyor. Nikon D800 özelliklerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.
Nikon D800 Özellikleri ve Ön İncelemesi
Nikon FX-format yeni dijital SLR fotoğraf makinesi Nikon D800’ü piyasaya sundu. Makine 36.3 milyon piksel çözünürlük değeri, yeni Expeed 3 görüntü işlemcisi ve 91K-piksel RGB sensörüne sahip.

Yeni FX-format modeli D800, 36.3 milyon piksel özelliğinin yanı sıra kompakt ve hafif gövdesi ile ön plana çıkıyor. Yeni Nikon FX-format CMOS görüntü sensörü ve yeni EXPEED 3 görüntü işleme sistemine ek olarak D800 Gelişme Sahne Tanıma Sistemi destekleyen yeni 91K-piksel RGB sensörü ile donatılmış. Aynı zamanda, kamera Full HD D Film Çoklu Alan modu özelliği ile FX tabanlı film formatı veya DX tabanlı film formatı kullanarak, kullanıcılara iki farklı formatta film kaydetme imkanı sunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017