Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nil Karaibrahimgil’in Yeni Albümü ‘Ben Buraya Çıplak Geldim’

Nil Karaibrahimgil’in 11 şarkıdan oluşan yeni albümü “Ben Buraya Çıplak Geldim” GNL Entertainment etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.
Nil Karaibrahimgil’in Yeni Albümü ‘Ben Buraya Çıplak Geldim’
Nil Karaibrahimgil’in 11 şarkıdan oluşan yeni albümü “Ben Buraya Çıplak Geldim” GNL Entertainment etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Kendine has tarzıyla her daim dikkat çeken sanatçı, albüm fotoğraflarından şarkılarına kadar yenilikçi duruşunu bir kez daha gözler önüne sererek, kendisi özleyen sevenlerinin ve farklı tatlar arayan dinleyicilerin yüzünü güldürüyor…

Albümde geçtiğimiz yıl yayımlanan “Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum” ile 2008 tarihli ve sevilen Teoman şarkılarının farklı isimler tarafından seslendirildiği “Söz Müzik Teoman” albümünde de yer alan “İstanbul’da Sonbahar”ın Nil Karaibrahimgil yorumu da mevcut.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017