Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nilgül Yeni Albüm Hazırlığında! Nilgül Röportajı

Evlenince müziğe ara veren ve “Annelik bana amazon enerjisi yükledi.” Diyerek üç yılını oğlu Ömer’e adayan Nilgül, ‘Okyanus’ adlı single’ın ardından albüm hazırlığına başladı.
Nilgül Yeni Albüm Hazırlığında! Nilgül Röportajı
İstanbul’un en sıcak günlerinden birinde buluştuk Nilgül’le… Sohbete serinlemek umuduyla olacak, ‘Okyanus’la başladık…

Yaz başında çıkan ‘Okyanus’ single’ıyla Nilgül rüzgarı esmeye devam ediyor. ‘Okyanus’un kokusu, sesi, keyfi yaza nasıl yansıdı?

Çok güzel yansıdı. Ben müziğe üç yıllık bir ara vermiştim aslında ve bu da bir ‘Merhaba’ oldu. Tam ara dönem çalışması. Çok özlediğim için çıkarmakta acele ettiğim bir çalışma bu. Albümün ayak sesleri diyebiliriz.

Albüm ne zaman geliyor?

Buna henüz karar veremedim. Sektörün durumundan dolayı. 10 şarkı yapıyoruz, yazık oluyor. Hepsine klip çekemiyoruz. Sistem çok hızla tüketiyor şarkıları. Aslında en güzel çözüm albüm yerine tek tek şarkıları single olarak yapmak. Daha sonra da belki meraklısı, koleksiyoncular veya kendimiz için bir albüm olabilir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017