Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nilüfer’in 13 Düet Albümü Ocak Sonunda Yayınlanacak!

Nilüfer'in 13 düet adlı albümü Ocak ayı sonunda DMC etiketiyle yayınlanacak.
Nilüfer’in 13 Düet Albümü Ocak Sonunda Yayınlanacak!
Nilüfer, şarkılarını rockçılarla birlikte yorumladığı “13 Düet” albümünün ikincisi “13 Düet”i sevenlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Nilüfer, rock müzisyenleriyle yaptığı düetlerin yer aldığı “12 Düet”in büyük ilgi görmesi üzerine albümün ikincisi hazırlandı. “13 Düet”, Ocak ayı sonunda müzik marketlerde yerini alacak.

”İlk albüm çok sevildi, ilgi gördü. Bu ilgi mutluluğumuzu, motivasyonumuzu katladı. Biz de coştuk, ikincisini yapalım dedik” diyen sanatçı, dokuz ay boyunca İstanbul Marşandiz Stüdyoları’nda çalıştı, ünlü rokçular ve gruplarla birlikte şarkı seçimlerini, düzenlemeleri ve okumaları yaptı. Nilüfer’in Gripin, Gece, Emre Aydın, Bulutsuzluk Özlemi, Feridun Düzağaç, Kargo, Mor ve Ötesi, Vega, Model, Manga, Zakkum, Çilekeş ve Pinhani ile seslendirdiği şarkıların yer aldığı “13 Düet”, Ocak ayı sonunda DMC etiketiyle yayınlanacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017