Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nilüfer Turizm Faveo Danışmanlık İle Değişimi Yakalıyor

Nilüfer Turizm Eğitimlerle Değişimi Hızla Sürdürüyor. Teknolojik değişimlerle birlikte...
Nilüfer Turizm Faveo Danışmanlık İle Değişimi Yakalıyor

Nilüfer Turizm Eğitimlerle Değişimi Hızla Sürdürüyor.

Teknolojik değişimlerle birlikte, tüm personelinin koşulsuz müşteri memnuniyeti bilincini arttırmak için eğitim seferberliği başlattı.

Alanında önemli markalardan olan Faveo Danışmanlık özel eğitim kurumu ile yapılan anlaşmayla yöneticiler de dâhil olmak üzere tüm personele sürekli eğitim uygulanacak.

Türkiye genelinde sektörünün öncüsü Nilüfer Turizm, 2011 yılını değişim, yenilik ve eğitim yılı olarak belirledi.

Nilüfer Turizm Genel Müdürü Metin Cevizci 2011 yılında teknolojik yenilikler, araç yenileme ve personel eğitimleri ile değişimin hızla sürdüğünü belirtti. "Yöneticilerimizin ve tüm çalışanlarımızın iletişim ve hizmet sunum kalitesini yükseltmek, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini tam oluşturmak, eğitimin sürekliliğini ve çalışanların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için profesyonel eğitim danışmanlığı almaya başladık. Alanında önemli bir marka olan Faveo firmasıyla anlaşmaya vardık. Tüm çalışanlarımız periyodik olarak yıl boyunca müfredatlı bir şekilde eğitimden geçirilecek." İnsan Kaynağına "Önce İnsan ve Eğitimli İnsan" anlayışıyla bakıyoruz. Hizmet sektöründe, teknoloji, araçlar ve sunduğunuz ürünlerin kalitesi kadar nasıl sunduğunuz da önemlidir. Hatta nasıl sunduğunuz daha önemlidir. Çözüm odaklı, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle yüksek standartta hizmet vermek için eğitimli personel şarttır. Nilüfer Turizm değişimini her alanda uygulamak gerekiyor. Bunun için Kurum Kültürü, Yönetim Becerileri, İletişim, müşteri memnuniyeti, müşteri ilişkileri yönetimi konularında yıl boyunca periyodik ve müfredatlı bir eğitim uygulaması başlattık. Devletimize olan mali görevlerimizi de eksiksiz ve son derece duyarlı bir şekilde yerine getirerek dürüst mali vergilendirme, personel özlük haklarına saygı gibi unsurlara kurumsal bir firma olmanın gereği olarak azami özen gösterilerek yerine getirilmektedir. Nilüfer Turizm sektöre girdiğinden bu yana yolcularını ve sektörü olumlu etkileyen kurumsallığı ve yenilikleriyle vizyonunu göstermektedir."

Nilüfer Turizm'in yenilenen filosu ve kurumsal kimliği ile ciddi bir dönüşüm başladı. Ayrıca Bursa'dan İstanbul'a karşılıklı ekspres seferler başlattıklarını, 2 saat 45 dakika'da güvenli bir şekilde rut'un tamamlandığını, ekspres seferlerle günümüzde en önemli unsur olan zamanı yolcularına kazandırdıklarını ifade eden Genel Müdür Cevizci, "2011 yılında 150 araçlı son model filomuz, açtığımız yeni hatlarımız ve değişmeyen kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimize “Güvenli Ellerde" olduklarını hissettirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017