Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nintendo 3DS XL ile Oyunlar Artık Daha Eğlenceli

Nintendo başarılı el konsolu 3DS'in bir üst modeli olan Nintendo 3DS XL bu ay piyasaya çıkarıyor.
Nintendo 3DS XL ile Oyunlar Artık Daha Eğlenceli
Her ne kadar 3DS’in ekranı çok küçük olmasa da oyunculardan talep gelmiş olacak ki Nintendo, 3DS’in daha büyük ekranlı bir versiyonunu hazırlamak üzere kolları sıvadı ve ortaya 3DS XL çıktı. 3DS’in üstteki ekranı 3.53”gibi bir büyüklüğe sahipti ve bu %90 oranına arttırılarak 4.88”e çıkıyor. Alt ekran da 3.02”ten 4.18”e çıkıyor.

Kırmızı, mavi ve gümüş renkte piyasaya sürülecek olan 3DS’in çıkış oyunları da şöyle: Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Fistance, Theatrhytm Final Fantasy ve New Art Academy. Bu oyunlardan hangisi Türk halkına hitap ediyor, onun cevabını size bırakıyorum.

Tam tarih olarak 28 Temmuz’da Avrupa’da, yaklaşık 200$’dan satışa sunulacak olan 3DS XL, ağırlık ve yer sıkıntısı olmayanların tercihi olacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017