Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nintendo 3DS XL İnceleme Ve Özellikleri

Tuşlar, bağlantı ve iç kısımlar orijinal 3DS ile aynı olsa da 2 GB yerine 4 GB SD kartla gelen XL, daha çok estetik bir revizyon geçirmiş.
Nintendo 3DS XL İnceleme Ve Özellikleri
Yuvarlak tasarımı ele daha rahat oturmasını sağlıyor ve 4.88 inçlik ekranı da daha geniş bir 3D görüntü kalitesi sunuyor. Bu sayede oyunlardan çok daha fazla zevk alıyorsunuz. Yine de çözünürlük geliştirilmemiş, sadece pikseller daha büyük. Bununla birlikte çok sayıda A kalite oyunla gelen yeni Nintendo, yeni çıkacak oyunlarla birlikte oyun severleri tatmin edecekmiş gibi görünüyor. Yine de ucuz ve indirilebilir oyunlarda sıkıntı, 3DS’in üzerinde durması gerek bir konu.

Nintendo, XL’nin 6.5 saat 3D oyun süresine ve 8 saat 2D oyun süresine sahip olduğunu söylüyor. Oyun sırasında biraz kısa sürede şarjımız bitse de batarya ömrünün gözle görülür şekilde geliştirildiğini söyleyebiliriz. Sonuç olarak 3DS hala çok iyi bir cihaz, XL ise daha çok çaylaklar tarafından tercih edilecektir. Yani eski 3DS sahiplerinin, yeni makineye geçmelerine çok da gerek yok.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017