Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nintendo'nun Konsol Evrimi

Xbox 720 ve PS4 bizi bekletirken, E3 bizlere bir sürü yeni cihaz verdi. Biz de onu savaş yaralarıyla dolu ellerimizle kavradık...
Nintendo'nun Konsol Evrimi
Nintendo’nun Wii’nin devamı olarak çıkardığı cihaz, oyun cenneti E3’te tanıtılı ve biz de onu tekrar inceleme fırsatı bulduk. Wii U’yu oynamanın çok sayıda farklı yolu var ve her oyun nereyse birbirinden farklı şekilde oynanıyor. Yine de cihazın oyun sayısı potansiyeli çok yüksek ve “ikinci ekran” özelliği de bu yılın resmi oyun trendi olmaya aday. Önemli güncellemeleri aşağıda sıraladık, fakat hala Wii U’nun çıkış fiyatı ve tarih netlik kazanmadı.

Kumandalar

Harekete duyarlı, ekranlı kumanda, eski NES’e ithafen GamePad olarak adlandırıldı. Yuvarlak tuşlar sıkı bir hamleyle analog çubuklara dönüştürüldü. Ekransız, Xbox’a benzer pad de yolda.

Bağlantı

Ekranın solundaki küçük kare, Nintendo’nun online servislerinden data transferi yapabilmek için kullanılan bir NFC penceresi. Yeni sosyal Milverse ağına telefonlardan da ulaşmak mümkün olacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017