Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nivea, Tüketicinin ''Yol Arkadaşı'' Olma Yolunda

Markanın değerleriyle uyumlu, eğlenceli ve paylaşılabilecek bir deneyim sunmak... İşte Nivea'nın hayata geçirdiği interaktif projelerde olmazsa olmaz denebilecek üç kriter. Dijital iletişim Sorumlusu Yücel Kurt, iletişimlerinde samimi, basit ve insancıl olmaya özen gösterdiklerini kaydediyor.
Nivea, Tüketicinin ''Yol Arkadaşı'' Olma Yolunda
Markanın modern imajını vurgulayan bir tasarımla yenilediği, Nivea’nın 100 yıllık geçmişinde hikayelerle zenginleştirdiği Nivea.com.tr, marka kimliğini çevrimiçi dünyaya taşıdığı bir ana mecra niteliği taşıyor. Bununla birlikte sosyal medyadaki gelişmeleri yakından takip eden marka, daha bakımlı bir cildin keyfini çıkarmalarına yardım eden içerikleriyle, Facebook ve Twitter’da da tüketicileriyle bir araya geliyor.

Nivea’nın tüketicileriyle ilgilenen, onlara cilt bakımı konusunda yenilikler sunan, her zaman ve her yerde yanlarında olan, yakın ve güvenilir bir “yol arkadaşı” olduğunu söyleyen Nivea Dijital İletişim Sorumlusu Yücel Kurt, interaktif mecralardaki iletişimlerinin de marka özünü ve değerlerini yansıtan bir şekilde samimi, basit ve insancıl olduğunu kaydediyor. Kurt’a göre, özellikle sosyal medya, tüketicilerle uzun süreli iletişim kurmalarını ve ihtiyaç duyduklarında güvenebilecekleri tavsiyelerle yanlarından olmalarını sağlayan, markanın kişiliğine çok uygun bir platform.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017