Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nokia Asha Touch Serisi ile Mobil İnternet'e Geçişi Hızlandı

Eğlenceli ve renkli dokunmatik ekranlı telefon serisi, milyonlarca kişiye hızlı İnternet, sosyal ağlar ve oyun zevkini sunuyor.
Nokia Asha Touch Serisi ile Mobil İnternet'e Geçişi Hızlandı
Nokia, Asha Touch GSM telefonu ailesini tanıtarak bir milyar kişiyi daha İnternet’e bağlama hedefi doğrultusunda bir adım daha attı. Asha Touch serisi telefonlar, dokunmatik ekran tecrübesini farklı fiyat aralıklarında yaşamayı mümkün kılacak. İlk kez Ekim 2011’de tanıtılan Asha ailesine iki yeni telefon modeli (Nokia Asha 306 ve Nokia Asha 311) daha katıldı. Bugün 130’dan fazla pazarda sunulan 10 farklı Asha modeli, genç ve sosyal tüketicilere kendi yaşam tarzlarına uygun telefon seçenekleri sunuyor.

Yeni cihazlar, aşırı veri tüketim masrafından ve kısa pil ömründen etkilenmek istemeyen tüketicilere son derece zengin, akıllı telefon benzeri bir deneyim yaşatacak. Nokia Asha 306 ve Nokia Asha 311 yeni, tümüyle baştan tasarlanmış dokunmatik kullanıcı arayüzünü, amaca uygun sayısal tasarım yeniliklerinin yanı sıra, Nokia’nın geleneksel kullanım kolaylığıyla harmanlayarak sunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017