Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nokia'dan MeeGo Açılımı...

Son dönemde akıllı telefon pazarında hayli zor zamanlar geçiren Finli üretici Nokia, MeeGo işletim sistemini kullanan yeni telefonu Nokia N9'u görücüye çıkardı.
Nokia'dan MeeGo Açılımı...
Cep telefonu pazarının uzun dönem açık ara lideri olan Finli üretici Nokia, son dönemde hayli zor zamanlar geçiriyor. Dünya genelinde kullanıcıların akıllı telefona doğru yönelmesi ile firma bu alanda oldukça geride kalmış ve bu nedenle yaşanan kan kaybı da şirketin bilançosuna eksi olarak yansımıştı . 2011 ikinci çeyreğinde firmanın satışları 10 milyar Euro'dan 9.3 milyar Euro'ya gerilerken geçen yıl aynı çeyrekte 227 milyon olan kar ise 368 milyon zarara dönmüştü. Hatta Bloomberg'in raporuna göre aynı dönemde Nokia, Apple (20.3 milyon adet) ve Samsung'un (18-21 milyon adet) gerisinde üçüncülüğe gerilemişti. Tabii tüm bu gidişatı şirket de görmedi değil.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Nokia

Dergilerde yayınlanan Nokia ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017