Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nokia Lumia 920 Cep Telefonu Özellikleri

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 8 ile birlikte, akıllı telefonlar için geliştirdiği Windows Phone 8’de görücüye çıktı. Canlı kutucuklarıyla daha da heyecanlı bir akıllı telefon kullanım imkanı sunan bu işletim sisteminin bayrağını en önde taşıyan üretici ise Nokia.
Nokia Lumia 920 Cep Telefonu Özellikleri
Nokia’nın Lumia 920 telefonu, aylardır kullanıcıların merak konusu oldu. Sonunda beklenen an geldi ve artık Lumia 920, Türk kullanıcılarla buluştu Windows 8’li Nokia Lumia 920, piyasadaki dengeleri değiştireceğe benziyor.

Bundan yıllar önce Windows Phone mobil işletim sistemi, bekleneni veremediği için piyasada Windows’lu telefon modellerini görmek pek mümkün olmadı. Dahası, var olanlar da bir süre sonra ne yazık ki tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. Aradan zaman geçti Microsoft’un beklenen işletim sistemi gün yüzüne çıktı. Windows Phone 8, özellikle bulut tabanlı bir işletim sistemi olduğundan herkes için oldukça ideal. Eğer siz de Windows 8 kullanıyorsanız, Nokia Lumia 920’ye sahip olduğunuz andan itibaren, diğer cihazlarınızla senkronize bir telefon kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017