Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Number1 Medya’dan İkisi Bir Arada!

Yıllarca yabancı müzik kanallarıyla hafızalara kazınan Number One Medya Grubu, TV kanallarının kapandığı ve radyo istasyonlarının zor günler geçirdiği bir dönemde bir radyo bir de TV kanalı kurmaya karar verdi… Number One Türk TV ve Number One Türk FM adını alan kanallar rekabette “Ben de varım” diyor.
Number1 Medya’dan İkisi Bir Arada!
Bundan tam 20 yıl önce yabancı müzik yayını yapmak üzere Number One FM’i kuran Number One Medya, bugünlerde Türkçe TV ve radyo kanalının hazırlıklarıyla meşgul… Biz de Number One Medya Grubu’nun kapısını çalıyor ve Başkan Haldun Altılar’a “Biraz geç kalmadınız mı?” diye soruyoruz. En iyiyi yapabilmek için ok titiz çalışmak gerektiğini vurgulayan Altılar, bu durumun biraz zaman aldığını belirterek, “Bazen doğru zamanı beklemek çok daha iyi sonuçlar doğurabiliyor. İnanıyoruz ki Number One Türk FM ile Number One Medya Grubu’na ve izleyicilerine layık çok kaliteli bir Türkçe pop kanalı yarattık” diyor.

Peki, müzik kanalları artık eski popülaritesini sürdürüyor mu? Asıl olanın müzik olduğunu düşündükleri ve her daim buna inandıklarını vurgulayan Altılar, “Dolayısıyla müzik kanallarının popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyeceğini düşünüyoruz” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017