Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Nurseli İdiz Zor Günler Geçiriyor

Alaçatı’da alkollü ve bitkin bir halde görüntülenen Nurseli İdiz, içki sorunuyla yeniden gündemde. Psikolojisinin iyi olmadığını, film ve dizi teklifleri almadığını söyleyen ünlü oyuncunun sanat hayatı ise başarılarla dolu.
Nurseli İdiz Zor Günler Geçiriyor
Annesini, teyzesini, kuzenini kısa süre önce kaybettiğini, tanınmış bir siyasetçi olan sevgilisinin de kanser olduğunu söyleyen Nurseli İdiz, çok zor bir dönemde geçiyor.

Daha önceki yıllarda da teselliyi her fırsatta alkolde arayan, bu yüzden oyunculuk hayatında ciddi darbeler yiyen İdiz, en son şu açıklamayı yaptı: “Beni ne yazık ki köprü altlarındaki sarhoşlar gibi gösterdiler. Beni diri diri mezara gömmeye çalışıyorlar. İçiyorsam, elbette sebebi var. Çok sevdiğim insanları kaybettim. Sevgilim hasta. Derdimi, sıkıntımı bilmeden beni damgalayanlar gerçeği bilmiyorlar. Elbette benim de hatalarım oluyor, bunu inkar edecek değilim. Ancak doğuştan psikolojik sorunlarım var. Bugünler de geçecek inanıyorum.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017