Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Obi Obadike Fit Vücudun Sırlarını Anlattı

Dünyanın en fit adımı unvanlı fitness erkek modeli Obi Obadike, seminerler, workshoplar ve spor salonu ziyaretleri için Ankara'ya geldi. Obadike, fit bir vücuda sahip olmak için neler yapılması gerektiğini Bitter okuyucularıyla paylaştı.
Obi Obadike Fit Vücudun Sırlarını Anlattı
Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan, ‘Dünyanın en fit adamı’ unvanı Obi Obadike, sponsoru Rhino’s enerji içeceğinin Türkiye distribütörü Tuzcuoğlu Holding’i ziyaret etti. Ünlü sporcu, fitness’a nasıl başladığını ve fit bir vücuda sahip olmanın sırlarını anlattı.

Fitness’a nasıl başladınız?

Zayıf bir vücudum olduğu için arkadaşlarım benimle hep dalga geçerlerdi. 17-18 yaşlarından başladım. Profesyonel fitness hayatım 4 yıl olmasına rağmen dünyada bilinen en iyi 3 fitness modellinden biriyim. Birçok reklam filminde oynadım, 30’a yakın dergiye kapak oldum. Fitness üzerine 100’ün üzerinde makalem yayınlandı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017