Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oblogi, Facebook'un Tahtına Göz Dikti

Yaratıcısı bir Türk olan, 1 yıl içerisinde 500 milyon sayısına ulaşmayı hedefleyen ve Facebook'un tahtına göz diken Oblogi ile markalara sosyal medya yönetimi başta olmak üzere pek çok alanda hizmet veren 1 Sosyal Medya Ajansı... Tüm bu oluşumların kurucusu Levent Cem Aydan, proje ve hedeflerini anlatıyor.
Oblogi, Facebook'un Tahtına Göz Dikti
Oblogi, Türkiye’den çıkacak olan ilk global sosyal ağ projesi.. Fikrini benim hayal ettiğim Oblogi’nin yaratım çalışmalarına Mayıs 2012 tarihinde başladık. Hayata geçtiği andan itibaren 11 dilde yayınlanacak olan Oblogi’nin tasarımı, yazılımı, pazarlaması ve yatırımları sadece Türkler tarafından gerçekleştiriliyor.

Oblogi’yi diğer sosyal ağlardan ayıran özellikler ise şunlar: Oblogi dünya üzerinde ilk defa hikayeye sahip olan global sosyal ağ ve açılışıyla beraber hikaye kitapları da yayınca kuruluşlarda satılmaya başlanacak. Oblogi, aynı zamanda dünyanın en çok bağımlılık yapan oyun türü olan MMORPG’lerin level sisteminin ilk defa bir sosyal ağa entegre edilmiş hali… Oblogi, level sistemine göre alınan puanlarla kullanıcılara yeni özellikler kazandıracak. Advergame’ler üzerinden kullanıcılar puan elde edecektir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017