Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ödem Gideren Diyet!

Vücudunuzda şişkinliğe neden olarak rahatsızlık veren ve tartılarla aranızı bozan ödemden kurtulurken kilo da vermek istiyorsanız bu haber tam size göre…
Ödem Gideren Diyet!
Günlük hayat ve beslenme düzeni içinde yapılan bazı hatalar dolaşım bozukluğuna ve buna hatalar dolaşım bozukluğuna ve buna bağlı olarak vücutta ödem birikmesine neden oluyor. İdeal kilosuna yakın olanlarda ödem daha geçici bir sorun olurken beden kitle indeksi 30’un üzerinde olanlarda ise kalıcı hale gelebiliyor.

Ödem problemini çözeceğini iddia eden bitkisel karışımlar ve bazı ilaçlar ise bu sorunun daha da kalıcı olmasına neden oluyor. Hızlı kilo verdiren şok diyetler ya da günün modası protein yüklü beslenme modelleri de ödemi hızla artırıyor. Hem bedensel sıkıntı veren hem de tartıda artışa neden olarak moral bozan ödemden kurtulmanın yollarını Diyetisyen Nil Şahin Gürhan’a sorduk.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017