Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Office 365 İle Artık Ofisiniz Her Yerde

Windows 8 ile başlayan Microsoft'un yeni teknolojilere olan yatırımı, Office 365 ile çok daha büyük bir vurguyla karşımıza çıkıyor.
Office 365 İle Artık Ofisiniz Her Yerde
Sıradan kullanıcı yerine, işletmeleri ve profesyonelleri hedef alan 365, ofis uygulamaları, e-mail hizmeti, internet sitesi, ofis belgelerinin bulut ortamında birden fazla kullanıcı tarafından düzenlenmesi gibi imkanlar sunuyor. Türkçe olarak piyasaya sunulan 365, bulut teknolojisini ofise taşıyor. Şirketlerin kendi internet sitelerini alma zorunluluğu gibi yeni ticaret kanununda ki gelişmeler de Office 365’e önemli bir ivme kazandıracağa benziyor. Şirketlerin kendi serverlarını kurması gibi ek masraflara girmeden Microsoft’un serverlarından yararlanması da önemli bir avantaj.

Mobil dünyanın gün geçtikçe yaygınlaştığı bugünlerde, Office 365’in getirdiği mobil olarak dokümanların düzenleme imkanı önemli bir avantaj sağlayacak. Android ve iOS üzerinde çalışan ve ofis dosyalarını düzenleyen birçok doküman programı ya yetersiz ya da ücretli versiyonları çok pahalıya geliyor. Microsoft’un internet tabanı üzerinden gerçekleştireceği dosya düzenleme işlevinin en azından bu konudaki tecrübeleri nedeniyle daha kullanışlı olacağı söylenebilir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017