Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Office 4200 Projesi Bursa Balat’ta Yükseliyor

Bursa Balat bölgesinde inşa edilen Office 4200 projesi, EKS Mimarlık tarafından hayata geçiriliyor.
Office 4200 Projesi Bursa Balat’ta Yükseliyor
EKS Mimarlık tarafından tasarlanan Office 4200, Bursa’nın yeni yapı stoğunun oluştuğu Balat bölgesinde yer alıyor. Dikdörtgen bir iz üzerinde yükselerek doğu yönünde Bursa Mudanya karayolu ve şehrin ana ulaşım aracı olan Bursaray ile ilişki kuruyor. Binanın güney cephesi Uludağ’a ve Uludağ’ın eteklerinde kurulmuş olan tarihi Bursa kenti manzarasına açılıyor.

Zemin katta eşdeğer mağaza birimleri ve üst katlardaki birbirinden bağımsız ofis birimlerini barındıran Office 4200 projesi, birleştirebilir olarak tasarlanan modüler ofis birimleri, etkin ve esnek kullanım için farklı alternatifler göz önünde bulundurularak optimum mekan ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış. Mudanya yolu cephesine ve Uludağ’a bakan ofislerin farklı doğrultulara yönelişi bina kütlesi için ana fikrin oluşturulması ve binanın dış kimliğinin kurgulanması için yönlendirici nitelikte olup bina içinde oluşturulan yüksek giriş boşluğu ofis katlarını birbirine görsel olarak bağlar nitelikte.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017