Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ofis Mobilya Markası Nurus Bursa Yenilendi

Giyimdeki unisex kavramı gibi mobilyada da hem evde hem ofiste kullanılabilen yeni ürün grupları, Nurus Bursa mağazasında tasarımcıların ve müşterilerin beğenisine sunuluyor.
Ofis Mobilya Markası Nurus Bursa Yenilendi
Türkiye’nin en çok uluslararası tasarım ödülüne sahip ofis mobilya markası NURUS, Bursa’daki mağazasında yenilenen konsepti ve ofis kullanıcılarının beğenisine sunulan yeni ürün gruplarıyla seçkin müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Ofis ortamının eskiye göre daha stresli olduğu günümüzde işyerine bağlılık ve aidiyet duygusu son derece önem kazandı. Çalışanların duygusal tasarımlar sayesine kendilerinin rahat ettiği, eve yakın, kuralcılığın yerine benimseme, sahip çıkma duygusunu ortaya çıkaran, takım çalışmasına yönetlecek tasarımlara ağırlık veren Nurus’ta, şimdilerde işyerleri yaşam alanına dönüştürülüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017