Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oğlak Burcu 2012 Aşk Tarotu

Oğlak burçlarının 2012 aşk tarotunda ölüm, deli, denge, yıldız, kader çarkı, imparatoriçe ve büyücü kartları bulunuyor. Peki bunların anlamı Oğlak burçları için ne olacak?
Oğlak Burcu 2012 Aşk Tarotu
Oğlak burçları bir bitişin eşiğinde. Size zarar veren bir ilişkiye veda ediyorsunuz. Şu anda size acı verse de yaz sonuna doğru yepyeni bir ilişkide var olacaksınız. Şimdiki deneyimleriniz bir süre sonra evliliğe gidecek başka bir ilişkide işinize yarayacak.

Unutulmaz ve asi biri, partneriniz olmaya aday. Sosyal ve kültürel geçmişi sizinkinden farklı olduğu için ilişki karşılıklı özveri gerektirir. Sizden çok yaşlı veya çok daha genç bir partneriniz olacak. Farklılıklar ne olursa olsun bu kişi gözlerinizi açabilir. Bu insan eğlenceyi, sizi güldürmeyi sevdiği için birlikte aşkın oyunbaz yönünü keşfedeceksiniz. Duygusal ve fırtınalı bir dönem sonrasında sükuneti yakalayacak, sonbahar gelmeden karşılıklı beklentileri açığa kavuşturacaksınız. Sevgi ve mantık dengesi ilişkinize hakim olacak. İlişkiniz bir yaz aşkı gibi başlasa da uzun süreli olacağı açık…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017