Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oğlak Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

Ciddi, sorumluluk sahibi ve tutumlu olan Oğlak burçlarını 2013’te neler bekliyor? Kariyerinde görülen yükselme aşk hayatını da etkileyecek mi?
Oğlak Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Geleneksel, tutumlu, sorumluluk sahibi ve ciddi Oğlaklar için Jupiter, haziranın sonuna kadar iş, hizmet, sağlık alanında çalışmaya başlıyor. Bu alanlarda inanılmaz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Çalışmalarınızı, yükümlülüklerinizde zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. Çalışmalar sizi tatmin edecek ve eğlenceli olacak. 26 Haziran sonrası evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslı olacaksınız. Bekarsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evlilik veya beraberliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine önemli kontrat ve antlaşmalar gündeme gelebilir. Yer değiştirme ve taşınma işlerinizde şans sizden yana olacak.

2013 yılında arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek adına testlerden geçeceksiniz. Hayatınızdan çıkması gereken insanlar gidecek. Arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçecek. Bu dönem tamamlandığında artık ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız. Başkalarıyla, özellikle gruplarla olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir. Tek başınıza çalışmayı tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından üzerinize yüklenen sorumluluklar olabilir. İdeallerinize ve hayallerinize ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer hazırlık yapmazsanız geleceğiniz adına hayal kırıklıkları görülebilir. Bütün bunları yaşamak istemiyorsanız kendinizi çevrenizden soyutlamayın.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017