Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

''Oğlum Bak Git'' Denilmeden Önce Öğrenilmesi Gerekenler!

Altın değerinde bir sözlük! Kadınlar ne söyler, erkekler ne anlar; aslında anlaması gereken nedir? Genelde almadığı mesaj ne olur? Anlamadınız değil mi? İşte kadınlar da yukarıdaki cümle gibidir. Anladığınızı sanırsınız ama arkasında Rus Gizli Servisi’ni kripto şifreleri yatar.
''Oğlum Bak Git'' Denilmeden Önce Öğrenilmesi Gerekenler!
Eşiniz, sevgiliniz ve bilcümle herhangi bir karşı cins size bir şeyler söyledi, siz de ne dediyse yaptınız ama ortada bir sıkıntı var! Sanki dediğini değil de tam tersini yapmanızı istiyordu ya da hoşlandığınız kız size bir şeyler söylüyor ama ne demek istediğini tam da anlayamadınız! Kilit cümleleri çıkardık. Ezberleyin ömür boyu kullanın. Öncesiyle sonrasıyla tüm sorularınıza cevap, hala bilmeyen kalmasın.

Kadınları tümüyle anlamak maalesef imkansız. Aksini söyleyen ve bu konuda fikir söyleyenler sizi kandırmasın. Henüz bu kadar ilerlemedik. Ancak şu var; karşınızdaki kadının cümlelerini tek tek ele alıp, bir matematik problemi gibi incelediğinizde ortaya anlamlı bir şeyler çıkabiliyor. Yani geneli değil, belli bir odağı anlamaya çalışmalısınız. Spesifik olmakta fayda var. Bu ay sizin için bir kılavuz hazırladık. Kadınların söylediklerini doğru anlama kılavuzu olarak adlandırabileceğimiz kılavuz üçe ayrılıyor. İlişki öncesi, ilişki dönemi ve ilişki sonrası… Olayı parçalara böldük ki, daha rahat anlaşılabilsin. Zira mevzu derin.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017