Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oğuzhan Uğur Kimdir? Oğuzhan Uğur Röportajı

Onu ilk gördüğünüzde aklınızdan geçen şey; “Adeta yaramaz bir çocuk.” Fakat o kadar dozunda bir yaramazlık ki bu, herkesin kanayan yarasına esprili bir dille tuz basmayı çok iyi beceriyor. Müzik piyasasının yeni ışığı, sivri dili ve eğlenceli klipleri ile herkesin dikkatini çeken Oğuzhan Uğur ile projeleri, moda hakkındaki düşünceleri ve gelecek planları ile ilgili konuştuk.
Oğuzhan Uğur Kimdir? Oğuzhan Uğur Röportajı

Çok şükür ki müzik piyasası seninle tanıştı fakat seninle ilgili bildiğimiz şeyler çok az… Nereden geldin, nereye gidiyorsun, biraz kendinden bahseder misin, mesela terbiyesiz misin?

Oğuzhan Uğur: Evet, toplum kuralları dahilinde çok çok terbiyesizim. Ha ama bana snein düşüncen ne dersen, evet yine terbiyesizim.

Seni ayrıca şebermeler ile tanıyoruz. Şeberme ne demek? Şebermeye devam edecek misin?

Oğuzhan Uğur: Şeberme; şımarıkça ve şuursuzca eğlenmek anlamına geliyor (bence tabi). Şebermeler devam edecek. Videolar arkadaş ortamında konuşulacak bir konu kalmadığında ortaya çıkan iğrenç esprilerden türemişti. Komik olmasından ziyade sinir bozucu oldukları için gülünüyor. Hani başında “off iğrençsin” ekleyip başlattığımız kahkahaların videoları diyebiliriz.

Sence evlenecek misin?

Oğuzhan Uğur: Mantık seviyesi fazla yüksek biri olmadığım için insanların aşık olunca evlenmesi taraftarıyımdır. Hayatımda sadece bir kez aşık oldum ve psikopatça sömürdüm duygularımı… Devamı olmadı ne yazık ki. Bu yüzden evlenme düşüncesinin yanında dahi yaklaşamıyorum. O yüzden bence hayır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017