Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Oje Sürmenin Püf Noktaları

Son yıllarda Özgürlüğünü ilan eden ojelerin renklerine yetişmek mümkün değil. Sarıdan kırmızıya, desenliden, simliye birçok çeşidiyle dikkat çeken ojeler, ellerine önem veren kadınları cezbediyor.
Oje Sürmenin Püf Noktaları
Oje sürmek bir sanattır desek birçok kişi bu sözü hafife alabilir. Oysa bir kadının bakımlı olup olmadığının ilk işareti olan ellerdeki ojedir. Hepimiz oje sürerken fırçayı alıp tırnağı boyamanın kolay bir iş olmadığını düşünürüz. Oysa ojeyi düzgün sürmediğinizde ellerimiz ne kadar bakımlı olursa olsun çirkin görünür.

*Oje seçiminde giyeceğiniz kıyafetin rengi kadar ten renginiz de önemli. Kış aylarında sürdüğünüz mat ojeler yaz aylarında bronz teninizle çok da güzel durmayabilir.

*Oje sürmeye başladığınızda ilk olarak yapılan yanlışlardan biri fırçaya aldığınız oje miktarının bol olması. Çok bol oje sürdüğünüzde hem ikinci katı sürmekte zorlanırsınız hem de tırnağınız üzerinde kalın bir katman oluşmasına neden olursunuz. Bu da ojenizin daha geç kurumasına neden olur. Fırçayı hafifçe ojeye batırmalı ve ince bir katman olarak iki defa uygulamalısınız.

*Tırnağınıza uygulayacağınız ojeyi önce tırnağınızın tam ortasına sürmeli sonrasında sağ ve sol kenarlara uygulamalısınız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017