Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Okan Yalabık Kimdir?

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Pargalı İbrahim Paşa karakteriyle yükselen Okan Yalabık’la fotoğraf çekimi ve röportaj gerçekleştirdik. Okan Yalabık, aşka nasıl bakıyor? Meral Okay’sız hayat nasıl olacak? Pargalı dizide ne zaman ölüyor? sorularımıza yanıt verdi.
Okan Yalabık Kimdir?
Bol yağmurlu geçen nisan ayının, nadir bulunan güneşli günlerinden birindeyiz. Trio Deniz’in Marintürk’te yer teknesinde Muhteşem Yüzyıl’ın Pargalı İbrahim Paşa’sını, yani Okan Yalabık’ı ağırlıyor. Burada olduğu için mutlu olan Okan Yalabık: “Deniz kokusuna ihtiyacım vardı” diyor. Şu sıralar hem Muheşem Yüzyıl dizisinin çekimleri sürüyor hem de her pazartesi tiyatro sahnesine çıkıyor. Bu yoğunlukta kapak çekimine zaman ayırmasında, Marmara açıklarında nefes alma fikrinin payının da olduğunu itiraf ediyor. Pargalı’nın kaftan ile kavuğunun yerini, 2012 yaz modasının hafif kıyafetleri alıyor ve röportaj ile fotoğraf çekimine başlıyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017