Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

OKI'den Yeni Ürünler Yeni Çözümler

"OKI Türkiye Smart Business 2012 Konferansı"nda OKI Data Corporation'ın Yönetim Üyesi Kurumsal Ürünler Bölümü Genel Müdür Haruhiko Nakazato'nun katılımı ile piyasaya çıkan ürünler tanıtıldı.
OKI'den Yeni Ürünler Yeni Çözümler
İstanbul’da düzenlenen “OKI Türkiye Smart Business 2012 Konferansı”nda Haruhiko Nakazato, şirketlerin ve kurumların farklılaşan ihtiyaçlarını dikkate alarak OKI’nin özellikle KOBİ’lere yönelik çok sayıda yeni ürün geliştirdiğini, 2012 yılında bu ürünleri piyasaya sunmaya başlayarak daha fazla sayıda kurum ve kişini OKI teknolojisi ile buluşturulacağını söyledi. OKI’nin 130 yıllık bir teknoloji şirketi olduğunu ve baskı teknolojilerini alanında LED’in kullanılması gibi birçok önemli yeniliğe imza attığını belirterek şunları şöyledi:

“Teknolojik gücümüzü, müşterilerimizden gelen talepleri göz önüne alarak ürüne dönüştürdük. Ürünlerimizi oluştururken özellikle bugünkü rekabet ortamında kesintisiz, kaliteli ve ihtiyaca uygun baskı çözümleri arayan küçük işletmeleri hedef aldık. Türkiye gibi KOBİ sayısı yüksek ülkelerde büyük potansiyel görüyoruz. LED teknolojimiz ile tasarlanan ürünlerimiz, geniş hizmet ağımız ile satışlarımızı gelecek 2-3 yılda arttırmayı hedefliyoruz.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017