Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Okkalar İnşaat İstanbul’da Proje Yapmayı Hedefliyor

Okkalar İnşaat, Konya’da gerçekleştirdiği marka projelerle öne çıkıyor. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Okka, “Akıllı ev konsepti olarak hayata geçirdiğimiz Hakim Konakları’nın metropollerdeki örneklerinden çok ileride olduğun gördük ve İstanbul’da da proje yapmayı hedefliyoruz.” diyor.
Okkalar İnşaat İstanbul’da Proje Yapmayı Hedefliyor
Türkiye’nin gelişen ve markalaşma yolunda ilerleyen kenti Konya’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren Okkalar İnşaat, hayata geçirdiği farklı projelerle dikkat çekiyor. 2011 yılında tanıtımını yaptığı Hakim Konakları projesinde bugün İstanbul’da bile olmayan bir akıllı ev sistemi hayata geçiren şirke, 2011 yılında Yılın En İyi İnşaat Projesi ödülünü aldı.

İmza attıkları konutlara Konya ve çevresinde aranan marka halinde geldiklerini ifade eden İbrahim Okka, 2012 yılında İstanbul’da da projelerde yer almaya başlayacaklarını aktarıyor. Okka, İstanbul’da üretilen konut sayısına bakınca arz fazlası varmış gibi görünse de aslında halen yeterli konutun üretilmediğini dile getirdi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017