Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Okul Alışverişi Cevahir AVM’den Yapılır

Cevahir AVM, eğlenceli ve öğretici aktiviteler ile çocukların gelişmelerine katkıda bulunurken, sosyal sorumluluk projesiyle de Anadolu’daki kız öğrencilerin eğitimlerine destek olmayı amaçlıyor.
Okul Alışverişi Cevahir AVM’den Yapılır
17 Eylül’de çocuklar yepyeni okul dönemine başlayarak arkadaşlarına kavuşacaklar. Cevahir AVM, eğlenceli ve öğretici aktiviteler ile çocukların gelişmelerine katkıda bulunurken, sosyal sorumluluk projesiyle de Anadolu’daki kız öğrencilerin eğitimlerine destek olmayı amaçlıyor.

İstanbul Cevahir AVM, 2012-2013 Eğitim Öğrenim döneminin başlaması ile 15-16-22-23 Eylül 2012 tarihlerinde çocuklara ve anne-babalarına yönelik etkinlikler gerçekleştirecek. Yapılması planlananlar arasında sosyal sorumluluk projesinin yanı sıra keyifli, eğlenceli aktiviteler de yer alıyor. Ayrıca Cevahir’in sürpriz hediyeleri de çocukları çok mutlu edecek…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017