Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Olay Trend Dijimecmua'da

Seçkin isimlerin her ay merakla beklediği dergi Olay Trend'de artık Dijimecmua'da. 37 aydır düzenli olarak yayınlanmakta olan ve her ayın ilk 3 günü bayilerdeki yerini alan dergi aynı zamanda artık Dijimecmua'da...
Olay Trend Dijimecmua'da
Hedef kitlesi A Plus bir okuyucudur. Haberlerinin yüzde 65'i Bursa'dan, yüzde 20'si İstanbul'dan, yüzde 10'u Hollywood'dan ve yüzde 5'i ise güncel gelişmelerden oluşmaktadır.

Okurlarının yüzde 73'ü üst gelir grubuna mensup kadın, yüzde 23'ü işadamı ve yöneticiler, yüzde 4'ü ise serbest meslek grubuna mensup orta gelirli isimlerden oluşmaktadır. 2.500 adet basılan OLAY TREND'in 1.892'si bayilerde satılmakta, 360 tanesi abonelik sistemi ile geri kalanlarda özel bir dağıtım sistemi ile mağaza, doktor ofisleri, kuaförler ve benzeri mekanlara bırakılmaktadır.

OLAY TREND'in içeriğini cemiyet hayatının önemli davet ve organizasyonları, açılış ve kokteylleri, moda dünyasındaki tüm gelişme ve trendler, medya-sanat ve sinema dünyasının tanınmış isimleriyle söyleşiler, iş adamlarıyla CEO röportajları, kadın yöneticilerle Business Life sayfaları, mekan, gurme, sağlık, spor, dekorasyon ve teknoloji sayfalarıyla HAYATIN TÜM RENKLERİ oluşturuyor.

Hemen okumak için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017