Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Olimpiyatların Heyecanını Yaşatan Oyun London 2012

Olimpiyatların bir parçası olmak için illa bir spor dalına ömrünüzü adamanız, kaslarınız ağrıyarak gece gündüz, o spor için çalışmanız şart değil. Arzu ederseniz kaşına kaşına koltuğunuza gömülüp altın madalyaları sıraya dizebilirsiniz.
Olimpiyatların Heyecanını Yaşatan Oyun London 2012
Londra 2012 Olimpiyatları’nın resmi oyunu London 2012 oyunu sayesinde kendinizi olimpiyatlarda hissedeceksiniz. Yüzme, atletizm, okçuluk, kayak ve daha birçok dalda mini oyunlara katılarak, olimpiyat meşalesini evinizin salonuna dikebilirsiniz. Olimpiyatlar bittiğinde başparmaklarınız birer olimpik sporcudan daha fit, kaslı ve güçlü olacak.

London 2012 oyununda katıldığınız yarışların önemli bir şartı var: konsantrasyon. Konsantrasyon size hem koşarken, hem kulaç atarken, pedal çevirip, kürek çekerken lazım olacak. Çünkü olimpiyatların ciddiyeti oynayışa bu anlamda yansıyor, yani çılgınlar gibi aynı düğmeye basmak belki Tekken’de işinizi görebilir ama burada dikkate ve iyi zamanlamaya ihtiyacınız var.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017