Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Olimpiyat Oyunları, Harcamaları Artırdı!

Olimpiyat Oyunları döneminde İngiltere’deki yerel ve uluslararası harcamaları izleyen “Visa Londra 2012 Oyunları Harcama Raporu’na göre, Olimpiyat Oyunları’nın ilk haftasında yabancıların yaptığı harcamalarda ilk üç sırayı perakende, hizmet ve eğlence sektörleri aldı.
Olimpiyat Oyunları, Harcamaları Artırdı!
Olimpiyat Oyunları döneminde İngiltere’deki yerel ve uluslararası harcamaları izleyen “Visa Londra 2012 Oyunları Harcama Raporu’na göre, 23-29 Temmuz tarihleri arasında İngiltere’deki yabancı ziyaretçiler Visa kartları ile toplam 565 milyon Euro’luk alışveriş yaptı. Olimpiyat Oyunları’nın ilk haftasında yabancıların yaptığı harcamalarda ilk üç sırayı perakende, hizmet ve eğlence sektörleri aldı.

2011 yılına göre yüzde 4 artış göstererek 156 milyon Euro’ya ulaşan perakende sektörü harcamalarını, 109 milyon Euro ile hizmet sektörü izledi. Eğlence sektörü ise 77 milyon Euro ile üçüncü olurken, bu sektörde tiyatro harcamaları öne çıktı. 23-29 Temmuz tarihleri arasında İngiltere’de toplam 69 milyon Euro harcama yapan Amerikalılar, yabancı ziyaretçiler arasında ilk sırada yer aldı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017