Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Olimpiyatlar Yatırımcı Çeker Mi?

Dünyanın önde gelen araştırma ve denetim şirketlerinden Grant Thornton, Londra Olimpiyatları başlarken 40 ülkeden 3 bin yöneticinin büyük spor organizasyonlarına bakışını inceledi.
Olimpiyatlar Yatırımcı Çeker Mi?
2012 Londra Yaz Olimpiyatları başladı. Yaklaşık 10 bin 250 sporcu, citius, altius, foritus olabilmek ve madalya kazanabilmek için yarışıyor. Olimpiyatlar ve diğer büyük spor organizasyonları, sporcular için olduğu kadar, organizasyonun gerçekleştirildiği şehirler, o şehirlerde yaşayanlar ve ülke ekonomisi için de büyük önem ifade ediyor.

Londra’nın üçüncü kez ev sahipliği yaptığı ve İstanbul’un 2020 oyunları için adaylığını koyduğu olimpiyatlar sürecinde Grant Thornton, 40 ülkeden 3 bin üst düzey yöneticinin büyük spor organizasyonlarının potansiyel yatırımları çekme konusundaki bakış açısını ortaya koydu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017