Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Olivium Outlet Alışveriş Merkezi Yenilendi

AVM yaşamın ilk başladığı kent olan İstanbul'un ilk outlet'i olarak 2000'de kurulan Olivium Outlet Alışveriş Merkezi tamamen yenilenen iç alanı ve gün ışını içeri alan geniş atrium'uyla hedef büyüttü.
Olivium Outlet Alışveriş Merkezi Yenilendi
2000’de kapılarını ziyaretçilerine açan Olivium Outlet Alışveriş Merkezi, İstanbul’un ilk outlet’i olarak kuruldu. Bu özelliğini uzunca bir süre koruyup açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine, modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkanlarını sunan Olivium, sadece Zeytinburnu’na değil, bütün İstanbul’a hitap ediyor.

Tamamen yenilenen iç alanı gün ışığını içeri alan geniş atrium’u, buluşma merkezi olan meydanı, peyzaj çalışmaları, modern aydınlatması ile de tazelenen Olivium, güçlenen marka karması ile de ziyaretçisinin beklentilerini karşılamaya devam ediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017