Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ölümsüz Aşk Yoktur

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' Programıyla tanınan Oğuzhan Koç, 'Üç Adam' adlı gece şovunun ardından 'Ben Hala Rüyada' isimli bir albüm çıkardı. Daha önce Gülben Ergen ile düet yapan ve bir çok sanatçıya şarkısını veren Koç, müzikle arasındaki güçlü bağı Haftasonu'na anlattı.
Ölümsüz Aşk Yoktur
Sevdiğim İşi Yaparak Para Kazanıyorum; Müziğe olan ilgisini şöyle anlatıyor Oğuzhan Koç; Aslında ben keşfetmedim. Üç-dört yaşlarındayken Ersen ve Dadaşlar'ın 'Aman Tertip Can Tertip' şarkısını söylemeye başlamışım. O şarkıdan sonra eve gelen bütün amcalara,teyzelere,komşulara bunu söyletmeye çalışmışlar. Sonra ailece Erzincan'dan Bursa'ya taşındık.

Hiç Terk Edilmedim; Hani o 'yaşanmışlıklar' geyiği var ya, yazmak için o şarkının yaşanması gerektiğine inanmıyorum ben. O hikayeye uzaktan bakan biri olarak dışarıdan yorumlamak daha kolay geliyor bana. Ama bir gün çok güzel bir aşk yaşarsın, acının dibine vurursun ve harika bir şarkı çıkar ortaya, bu durum tabii ki güzel.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017