Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ön Yargılarınızı Yıkmaya Ne Dersiniz?

Tecrübeleriniz sizi daha bilgili yapmakla kalmaz, zamanla insanlara ve olaylara karşı kalın ön yargı duvarları da örebilir. Bunun olmaması için ön yargılarınızı yıkmayı denemelisiniz.
Ön Yargılarınızı Yıkmaya Ne Dersiniz?
Tecrübeleriniz sizi daha bilgili yapmakla kalmaz, zamanla insanlara ve olaylara karşı kalın ön yargı duvarları da örebilir. Kötü deneyimlerinizin, sizin gelecekteki mutluluğunuz etkilemesini istemiyorsanız yeni karşılaştığınız insanlara, önünüze çıkan fırsatlara karşı daha tarafsız bir pencereden bakmayı deneyebilirsiniz. Totomlere inanarak yaşayıp genellemeler yapmak yerine “Bu kez farklı olabilir” diyerek kendinize de karşınızdakilere de şans vermelisiniz. Yoksa sabit fikirli, takıntılı bir insan olarak anılmanız an meselesi. Tabii bununla birlikte anlayışlı ve duyarlı yönünüz de hep geri planda kalmaya devam eder. Her yeni olaya, yeni bir sayfada başlayın, biraz daha objektif olun ve at gözlüğünüzü çıkarın! Böylece yeni ve sağlam dostluklar kazanabilir, yeni başlangıçlar yapmak için daha cesur olursunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017