Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Online Alışveriş Sitesi: AU Vintage

Yıllardır moda sektöründe modellikten editörlüğe pek çok alanda çalışan Ahu Yağtu’nun kurduğu Au Vintage online alışveriş sitesi, yakında açılıyor. Eğlence, alışveriş ve ilham için auvintage.com’u ziyaret edin.
Online Alışveriş Sitesi: AU Vintage
Haydi, itiraf edelim; vintage kavramı ülkemizde çok yaygın değil. Tabii ki vintage’ı çok iyi bilen ve kullananlar da var ancak sayılarının çok fazla olduğunu söyleyemeyiz. Bu isimlerden biri de Ahu Yağtu. O sadece vitage’ı ustaca ve çok şık bir şekilde taşımakla kalmıyor, aynı zamanda başkalarına da vintage’ı sevdirmeyi umursuyor. Hatta bunu aklına ciddi ciddi koymuş diyelim. Ahu Yağtu tarafından kurulan ve açılmak üzere olan Au Vintage online alışveriş sitesi, yıllara meydan okuyan eşsiz parçaları ve en son trendleri yansıtan tasarımcı giysileriyle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Auvintage.com, ikinci el ve yaratıcı tasarımların yanı sıra sokak modası ve dünya trendlerinden de eşsiz parçalar barındırıyor. Ama burayı sadece bir alışveriş sitesi olarak düşünmeyin. Auvintage.com aynı zamanda moda ve stil önerileriyle röportajları da bulabileceğiniz bir ortam olarak planlanmış. Üstelik avintage.com’da “vintage” parçaların yanı sıra günümüz modasını yansıtan en seçkin giysileri ve aksesuarları da görebileceksiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017