Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Onuryay Evrentan Kimdir?

Bir Çocuk Sevdim dizisinin kıskanç ablası Emine karakterini canlandıran Onuryay Evrentan, aşkta umutsuzluğa kapılmamak gerektiğine inanıyor. Oyuncu, eşi Mehmet ile “artık evlenmem herhalde” dediğini anda tanıştığını söylüyor.
Onuryay Evrentan Kimdir?
Bir Çocuk Sevdim dizisinin Emine’si Onuryay Evrentan, dizide kız kardeşi Mine’yi çekemeyen kıskanç ve sorunlu bir ablayı oynuyor. Kalbinde aşk yok, aradığını bulamamış ve baba şefkati görmemiş bir kız Emine. Dizide bu karaktere can veren Onuryay Evrentan ise gerçek hayatta Emine’yi kıskandıracak kadar sevgiyle çevrelenmiş bir hayat yaşıyor. Oyuncuyla aşktan evliliğe ve kariyerine uzanan samimi bir söyleşi yaptık…

Aşkta umutsuzluğa kapılmamak gerektiğine inanan Onuryay Evrentan, eşi Mehmet ile “artık evlenmem herhalde” dediğini anda tanıştığını söylüyor. Evrentan, “Aşka önyargılı yaklaşıyoruz. Onu ilk gördüğümüzde hemen aşık olmamız, kalbimizin pır pır olması gerekmiyor. Aşkın böyle bir formülü varsa biz eşimle onu altüst ettik demektir çünkü bizim aşkımız öyle başlamadı…” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017