Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Opel Astra Sedan İnceleme Ve Özellikleri

Opel'in kompakt sınıfındaki sedan temsilcisi Astra Sedan yenilendi. Bu yenilenme ile birlikte Astra ailesi de kapsamlı bir şekilde makyajlandı. Ekim sonunda piyasaya çıkacak olan Astra Sedan, şık ve iddialı görünümüyle göz dolduruyor.
Opel Astra Sedan İnceleme Ve Özellikleri
1991 ve 2009 yılları arasında dört nesil boyunca geliştirilen Astra ailesi son makyajını ise Ekim 2012’de, yeni Opel Astra Sedan’ın lansmanıyla birlikte geçirecek. Böyle Astra J ürün ailesi, her yıl bir gövde versiyonunun eklenmesiyle bu yıl içersinde tamamlanmış olacak. Avrupa pazarında Astra ürün ailesi, 2009’dan beri toplam 700 bin adet ile kompakt sınıfındaki satış sıralamasında üçüncü sırada yer aldı. Türkiye’de ise 2010 yılı başından itibaren toplam 20 bin adet satan yeni Astra ürün ailesine, yeni Sedan modelinin de eklenmesiyle Pazar payının daha da artması bekleniyor.

Yeni Astra Sedan’ın tanıtımı ile birlikte Astra ailesi de makyaja tabi tutuldu. Yeni tasarım özellikle ön bölümde kendisini gösteriyor: Ön ızgara, panjur üzerindeki logo ve tamponlar daha sportif görünüm için yeniden tasarlanmış. Ön panjurdaki krom parça bir uçak kanadını andırıyor. İç mekandaki değişiklikler ise yeni bilgi ekranı, yeni arka görüş kamerası ve yeni tasarımlı döşeme kumaşları ve yeni renkler olarak özetleniyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017