Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Opel'den, Astra Cabrio'da Yeni Format

Opel sınıf atladı: Astra bazlı yeni cabrio Cascada ile Alman marka, orta sınıfta güneş keyfi yaşatmayı hedefliyor.
Opel'den, Astra Cabrio'da Yeni Format
Son dönemdeki kötü haberler dışında Opel’den birçok iyi haber de geldi. Örneğin “Opel’in 150 yılı” kutlamaları yapıldı. Ayrıca sektör basınında olumlu haberler çıkmasını sağlayan yeni modeller de tanıtılıyor: Önce Almanların ilk minik SUV’u olan Mokka, ardından lifestyle odaklı elit şehir miniği Adam, şimdi de Cascada… Astra Twin Top’ın halefine Opel, Cascada adını vermeyi tercih etmiş. Diğer taraftan Cascada, TwinTop’ın direkt mirasçısı olmayacak. Çünkü 4.70 m’lik devasa uzunluğu ve şık kumaş tavana ile bu 4 koltuklu cabrio, orta sınıfta rekabet etmeyi planlıyor.

Kullanım sisteminin karmaşıklığı doğal olarak aracın fiyatında bir yükseliş olarak geri dönecek: Almanya başlangıç fiyatının 30 bin Euro’nun altında olması beklenmiyor. Bu haliyle Cascada Golf Cabrio’nun bir üst sınıfında konumlanacak. Opel’in yeni Cabriosu 2013’ün ilk aylarında 1.6 lt’lik direkt benzin enjeksiyonlu ve 1.6’lik yeni dizel kuşağının güçleri 100 HP ile 180 HP arasında değişen versiyonlarıyla piyasaya çıkacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017