Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Orcs Must Die!2 İle Savaşa Hazır Mısınız?

Savaşçılar ve büyücülerin işbirliğinde bulunup orklara karşı mücadelede ettiği heyecanlı bir o kadar da eğlenceli Orcs Must Die, 2. oyunu ile karşımızda.
Orcs Must Die!2 İle Savaşa Hazır Mısınız?
Orcs Must Die geçen sene ekim ayında çıkışını yapmış, kimsenin beklemediği bir şekilde büyük oyun sitelerinden ciddi puanlar almıştı. Robot Entertaninment aklını başını toplamış ve ilk oyunda eksik ne varsa ikinci oyunda kapatmaya çalışmış. Bu da Orcs Must Die!2’nin ilk oyundan daha farklı bir yapıya sahip olmasını sağlamış. Daha farklı bir yapı derken, bu oyunda da yine ork öldürüyoruz.

Oyuna eklenen yaratık düşman sayısında da epeyce bir artık söz konusu. İlk oyundaki yakınılan olaylardan birisi de hep aynı orkları görüyor olmamız idi. Robot Enternainment bunu da düşünmüş. Aslında oyunda toplam 15 bölüm olduğu için yine çok fazla denemez ama ilk oyuna göre pek bir iyi derecede iyileştirme gerçekleştirilmiş diyebiliriz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017