Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ordularla Mücadeleye Devam Orcs Must Die! 2

Son zamanların popüler türü kule defans örneklerinin güzel ve yenilikçi bir örneği olan Orcs Must Die! adlı oyunun ikincisi ile karşımızda.
Ordularla Mücadeleye Devam Orcs Must Die! 2
İlk oyunu oynayanların ikinci oyunda görecekleri en büyük değişiklikler arasında yeni bir karekterin aramıza katılması oluyor. Kendisini tanıdığımız War Mage, tüm şapşallığıyla yine aramızda. Her ne kadar elinde bir pompalı tüfekle oyuna başlasa da genel olarak baktığımızda kendisi yakın savaşların adamı. Menzilli silah da kullanabildiği bir gerçek ama yeni oyunla gelen Dwarven Hammer, kendisini resmen yakın dövüşe girmeye zorluyor.

Oyunun genelinde 11 silah, sekiz “trinket” ve dört adet “vanity” görüyoruz ki ilk oyuna göre bu rakamlar ziyadesiyle artış göstermiş durumda. Tabii ki OMD2’nin kalbini oluşturan tuzaklarımızda da artış mevcut; artık 28 adet farklı tuzağa sahibiz. Oyunda kullanılabilir durumda olan her türlü eşyaysa üç farklı upgrade’e sahip. Silahlarımızı upgrade edebilmek için oynadığımız bölümler sonunda kazandığımız “skull”ları kullanıyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017