Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Organ Bağışı İçin 6 Ünlü İsimden Anlamlı Çağrı

Yaşama veda ederken başkalarına 'yeni bir nefes' olmak elinizde. Hayatın uçan bir balon gibi ellerimizin arasından kayıp gitmesine dikkat çekmek için, 6 ünlü isim Seninle dergisinin projesi için kamera karşısına geçti.
Organ Bağışı İçin 6 Ünlü İsimden Anlamlı Çağrı
Organ Bağışı Haftası’na (3-9 Kasım) dikkat çekmek için ünlülerle umudun sembolü renkli balonlar eşliğinde neşeli bir çekim yaptılar. Ellerimizin arasından kayıp giden hayatlara kayıtsız kalmamak ve yaşamı tüm renkleriyle yaşatabilmek için, derginiz SENİNLE olarak, organ bağışlamanın önemine değinmek istedik.

Bennu Gerede, Pınar Aylin, Didem Antebi, Neşe Erberk, Cengiz Semercioğlu, Süheyl Uygur ile yapılan çekimlerde kimsenin sevinci yarım kalmasın, kimse yeterli bağış olmadığı hayata erken veda etmek zorundan kalmasın demek istedik. Bu mesaj vermek istenirken, cemiyet hayatından, tiyatro sahnesine, müzik ve medya dünyasından ünlü isimler de mesajımızı vermek için stüdyomuza konuk oldular.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017