Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Organizasyon İptalleri Sigorta Güvencesinde!

Yaz aylarının gelmesiyle canlanan eğlence sektöründe sayıları artan etkinlikler ve organizasyonlar, yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında sigorta ile güvence altına alınıyor.
Organizasyon İptalleri Sigorta Güvencesinde!
Yaz aylarını renklendiren konser, gösteri, açık hava etkinlikleri bir bir açıklanmaya başladı. Etkinlik ayları olarak bilinen bu dönemde organizatörler gerçekleştirecekleri aktivitelerle geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Ancak aylar önce planlanan ve yüksek meblağlar harcanarak hazırlıklı yapılan etkinlikler, bazen çeşitli olumsuzluklar nedeniyle iptal edilmek zorunda kalabiliyor.

Konserlerden gösterilere, festivallerden kongrelere birçok organizasyonda meydana gelebilecek olası risklere karşı teminat sunan ürün birçok riski kapsıyor. Söz konusu faaliyetlerin herhangi bir kaza, hastalık, ölüm, seyahat ertelemesi gibi nedenlerle organizatörlerin kontrolü dışında iptal edilmesi, ertelenmesi, yarıda kesilmesi veya değiştirilmesinden kaynaklanan zararlar ürün tarafından tanzim ediliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017